Наш Блог
Мониторинг УЗВ
Игра Аква Ферма

 

 

Mūsu misija

Mūsu uzņēmuma darbība ir saistīta ar zinātniski pētniecisko darbu slēgto biosistēmu radīšanas un konstruēšanas jomā, kā arī popularizē un veicina jaunu risinājumu ieviešanu lauksaimniecības sfērās.

1997.gadā pēc pašu, patentētās tehnoloģijas, mēs attīstījām hermētisko akvāriju - «Akvapasaule»(«Аквамир») -  ražošanu  Maskavā Okeanoloģijas Instītūta bāzē. Mēs pozicionējam «Akvapasauli» kā oriģinālu dāvanu vai biznesa suvenīru. Veiksmīgs darbs šajā tirgus segmentā bija tikai veiksmīgs starts mūsu tālākai attīstībai. Pašlaik uzņēmums nodarbojas ne tikai ar akvāriju, bet arī ar slēgto biosistēmu izstrādāšanu un dizainu rūpnieciskās zivju un lauksaimniecības kultūru audzēšanas vajadzībām. Esam sākuši pētīt arī lielu slēgto biosistēmu izstrādāšanas iespējas, kurās varētu dzīvot cilvēks. Šādas sistēmas nepieciešamas, lai, piemēram, būvētu kolonijas kosmosā, vai cilvēka lidojumam uz Marsu.

Neapšaubāmi, jāpiezīmē, ka slēgto bioloģisko sistēmu radīšanai, nepieciešamas ne tikai vispusīgas bioloģijas, bet lielā mērā arī fizikas, matemātikas un tehnikas zināšanas. Tādēļ mēs intensīvi izstrādājam matemātiskos modeļus, kas apraksta šādu bioloģisko sistēmu uzvedību, sistematizējam uzkrātās zināšanas šajās jomās un pielietojam tās mūsu mērķu īstenošanā.

Ar slēgto biosistēmu palīdzību var izaudzēt siltummīlošus dzīvniekus, arī tādus, kuru dabiskie dzīves apstākļi atšķiras no mūsu klimatiskās zonas. Piemēram, audzējot zivis (uzturot optimālus ūdens parametrus), iespējams iegūt līdz 1000 kilogramiem zivis no viena kvadrātmetra ūdenstilpnes. Šīs tehnoloģijas pieļauj pilnībā utilizēt atkritumus, nepiesārņojot apkārtējo vidi. Tāpat mēs izstrādājam jaunas netradicionālās zivju audzēšanas metodes.

 

Saits aizņem 500 megabaitus atmiņas (dienas laikā nepagūstiet apskatīt!), un tajā var aplūkot apmēram 2000 slēgto biosistēmu fotogrāfiju, kur esam bijuši (Izraēla, Holande, Vācija, Amērika, Ukraina, Baltkrievija), videorullīšus. Ir arī liels informatīvs forums un čats.

horizontal rule

Īsumā tas, kas ir mūsū saitā.

- Mums ir profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ar kopīgo apdrošināšanas summu, kura nepārsniedz 1 miljonu Euro.

- Professor Michael Timmons, Biological and Environmental Engineering Cornell University; Brian Vinci, Ph.D., P.E., Director of Engineering Services for the Freshwater Institute; Joseph Hankins Vice President of the Conservation Fund, as well as Program Director of the Freshwater Institute, USA; Recirculating Aquaculture Systems Course, 2006

- Ep Eding, Aquaculture and Fisheries Group, at Wageningen University (Голландия); Aquaculture Recirculation Technology Course, 2006

- Professor Thomas Losordo, Extension Aquaculture Specialist, North Carolina State University USA; Aquaculture Recirculation Technology Course, 2006

Обучение рыбоводству. Практика на рыбных фермах. - Mashav - centre for international cooperation and Cinadko - centre for international agricultural development cooperation Ministry of Agriculture State of Israel, Aquaculture Course, 2004

- Professors Vjacheslavs Jastrebovs, P.P. Shirshov Institute of Oceanology of the Russian Academy of Sciences, aizstāvēja Ph.D. disertāciju un strādāja no 1995. līdz 2004. gadam.

- Amfora, pilnīgi autonoms, neapkalpojams, dzīvs akvārijs.

Jūras akvārijs ar haizivīm. - Jūras akvāriju uzstādīšana ofisā un mājās. Haizivis – šī ir mūsu iemīļotā tēma.

Noslēgtā bioloģiskā sistēma. - Store + Zemenes = Noslēgtā bioloģiskā sistēma.

Zutis.- Zutis, arī nav problēma. Ir lielā audzēšanas pieredze.

Milzīgas saldūdens garneles ar ikru. Milzīgas saldūdens garneles. Milzīgas saldūdens garneles rūpniecīskā izaudzēšana. - Milzīgas saldūdens garneles rūpniecīskā izaudzēšana.

Afrikāņu tilapijas izaudzēšana. - Afrikāņu tilapijas izaudzēšana.

Tilapijas izaudzēšana Izraēlā. Zivkopības baseins. Zivju ferma. - Darbs Izraēlas zivju fermā.

Samju izaudzēšanas ferma. - Stažēšanās Eiropā.

Noslēgtā ūdensapgādes ierīces projekts. Ierīces kopskats. - Vispirms bija projekts, pēc tam - noslēgtā ūdensapgādes ierīce ar ražotspēju - 1 tonna zivju no viena baseina kvadrātmetra gadā!

Stores izaudzēšana. - Stores izaudzēšana augstās stādīšanas blīvumā.

Noslēgtā ūdensapgādes ierīce stores un zušu izaudzināšanai. - Komerciālā noslēgtā ūdensapgādes ierīce stores un zušu izaudzināšanai.

Galvenais saits pagaidam ir krievu valodā, atvainojamies par sagādātajam neērtībam.

horizontal rule

Uz lapas sākumu

Вопросы и предложения относительно того, что представлено на сайте, можно направлять по адресу:

Есть вопросы, звоните: +371 26785118
Viber +37126785118
WhatsApp +37126785118
Telegram Канал - Канал для Продвинутых Рыбоводов
Copyright © 1997-2020 Vasiliy Krasnoborodko. All rights reserved.
Перепечатка материалов сайта запрещена без письменного согласия владельца

Top.LV